Orhan KURULAN Menu

Permalink:

Google Analytics Academy 2014 Eğitimleri Devam Ediyor!

Google Analytics Academy 2014 Eğitimleri

Google Analytics Platform Principles

Dijital pazarlamacılar için Google’ın geçtiğimiz yıl başlattığı Google Analytics Academy online eğitimleri bu yıl da devam ediyor. İlk dersler geçtiğimiz yıl Ekim ayında “Analytics Fundamentals” olarak başlamıştı. 145,000’e yakın katılımcıya ulaşabilen bu eğitim sonrasında 30,000 üzeri katılımcı başarılı bir şekilde eğitimi tamamlayıp sertifikalarını gururla almışlardı.

Analytics Eğitimleri

Bu eğitimin devamı kabul edebileceğimiz “Google Analytics Platform Principles” eğitimi için Analytics resmi blogunda yeni bir duyuru yapıldı. Eğitimin amacı platformun bilgileri nasıl topladığı, organize ettiği ve Analytics ile nasıl sunduğuna dair daha detaylı bilgiler vermek ve tabii ki işinizi geliştirmek için bu aşamaların nasıl işlediğine dair uygulamalı olarak deneyime sahip olmanız.

Google Analytics Platform Principles eğitiminde;

  1. Analytics’in 4 ana özelliği olan; bilgileri toplama, işleme, ilişkilendirme ve raporlaması
  2. Cihazlar arası veri toplama
  3. Verilerin Analytics ile sunulmadan önce geçirdiği süreç
  4. Analytics verilerini işinize göre düzenleyebilmenin ipuçları

başlıklarında Google Analytics kullanımı ile ilgili video, metin ve uygulamalı bir içerik sunulacak. Elbette ki geçen yıl olduğu gibi Canlı Hangout’lar ile global olarak eğitmenlerle ve katılımcılarla görüşebilme imkanı da sunulacaktır.

11 Mart’a kadar açık olan kayıt sayfasına ulaşmak için; https://analyticsacademy.withgoogle.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğitim topluluklarında görüşmek üzere!

  • Thanks for leaving a comment, please keep it clean. HTML allowed is strong, code and a href.

    Comment moderation is enabled, no need to resubmit any comments posted.